יומן הקפיטן

בשנת 1996 נסע קפיטן לצלם בקובה, התאהב ונשאר. כעבור חמש שנות מגורים, עשרים שנות עבודה וחצי מליון קילומטר, קפיטן היה ועודנו הרוח החיה שמאחורי הטיול לקובה – לגלות את האוצרות הנסתרים, להכיר את האנשים ולהינות מהשפע שהאי מציע.
סיינפואגוס (מאה להבות) – Cienfuegos

סיינפואגוס (מאה להבות) – Cienfuegos

סיינפואגוס ממוקמת לחוף הים בדרום קובה והיא שוכנת כמאתיים ושישים ק"מ דרום- מזרחית להוואנה.
המרחקים בין מקום למקום בסיינפואגוס קצרים בנסיעה או ברגל, ולכן השימוש ברכב אינו הכרחי. למי שמתעקש תמיד אפשר למצוא כרכרה רתומה לסוסים או קובני נחמד שיסיע אותך "ביסי טקסי" .

כדאי לטייל במדרחוב היפה (שדרה חמישים וארבע) שבסופו ממוקם פארק מארטי. סיור במקום יכלול את הכנסייה, תיאטרון 'טומס טרי', בניין המושל, ואפשר אפילו לטפס למצפור לתצפית פנורמית על כל העיר. תחנת עצירה נוספת נמצאת ליד מלון 'חאגואה' שם ניצב 'ארמון העמק' (פלאסיו דה וואייה).
למי שמחפש חיי לילה המועדון 'בני מורה' פעיל כמעט כל השבוע אך מומלץ ביותר להגיע דווקא במוצאי שבת (הכניסה למועדון מותנית בהצגת דרכון). מועדון נוסף נמצא במלון 'חאגואה'.

לחובבי ההפלגות כדאי לקחת את המעבורת מסיינפואגוס לקאסטיו דה חאגואה, משך ההפלגה כארבעים וחמש דקות. בסיינפואגוס אין חוף רחצה ראוי לשמו, ולמטיילים המעוניינים באתר לשחייה ולצלילה יש את חוף 'ראנצ'ו לונה' השוכן כעשרים ושניים ק"מ מחוץ לעיר.

אטרקציות מרכזיות

מרכז העיר העתיקה – איזור שהוכרז ע"י אונסק"ו כאתר שימור עולמי

תיאטרון תומאס טרי

הטיילת (פראדו)

ארמון 'פלאסיו דה וואיה' ומבצר 'נואסטרה סניורה דה לוס אנחלס דה חאגואה'

בתי הקברות ריינה ותומאס אסיאה

מערת מרטין אינפירנו

חוף ראנצ'ו לונה

מפלי אל ניצ'ו